Actueel weer Nuenen
Laatste update: 2026-05-01 om 11:51 uur
| Temperatuur | 18.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 7.9 km/u uit ONO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1021.5 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 25.9 km/u om 10:41 u |
| Minimum temp. | 7.9 °C om 07:02 u |
| Maximum temp. | 18.9 °C om 11:49 u |
| Windchill | 0.0 °C |
| Hitte index | 18.9 °C |
| Dauwpunt | 3.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 35.0 % |
| Zonnestraling | 49.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 538.0 W/m2 om 09:57 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 06:09 u |
| Zon onder | 21:00 u |